ISO 9001:2015

Nanotech Elektronik jest uznanym graczem w dziedzinie produkcji elektroniki kontraktowej w Polsce. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i możliwościom produkcyjnym doskonale radzimy sobie z zadaniami o dowolnej złożoności.

Na dzisiejszym rynku elektroniki sukces osiąga się poprzez produkcję wysokiej jakości, niezawodnych produktów spełniających światowe standardy. Nasze doświadczenie pokazuje, że można to osiągnąć poprzez kompleksowe podejście, w którym każdy funkcjonuje jako spójna jednostka. Towarzysząc produktowi przez cały proces, od przygotowania dokumentacji projektowej po wysyłkę gotowych modułów elektronicznych, możemy zagwarantować jakość produkcji. Takie podejście pozwala nam również minimalizować koszty przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnych cen i terminów, a wszystko to przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości.

Ponad kilkaset firm wybrało nas już z przekonaniem, że ich procesy wytwarzania produktów są w dobrych rękach.

Naszą misją jest wspieranie wzrostu i rozwoju regionalnych producentów elektroniki. Z naszą pomocą nasi klienci mogą konkurować z globalnymi graczami i wchodzić na nowe rynki.Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Warszawie lub kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 338-338-338. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Więcej informacji o nas znajdziesz w rozdziale kontakty.